ailemizletv’de neler var?

Türkiye’nin aile odaklı ilk video blogu ailemizle.tv, annelerin ve babaların çocuk sahibi olma kararını verdikleri andan itibaren yanlarında olabilecek zengin bir içeriğe sahip. Üç çocuk annesi VloggerAnne Berna Kasapoğlu Serdarlı’nın annelik ve televizyonculuk deneyimini birleştirip ortaya çıkardığı ailemizle.tv’nin sloganı “Hayat Ailemizle Güzel”
VloggerAnne’nin ekranı www.ailemizle.tv, doğru kişilere doğru sorular sorarak oluşturduğu içeriğini farklı kategoriler altında yayına sunuyor. Hamilelikten itibaren çocukların fiziksel ve psikolojik değişimleri dikkate alınarak oluşturulmuş, aynı zamanda bu dönem çocuğunun anne ve babasını da içeren “9 ay 10 gün, 0-3 yaş, 3-6 yaş ve öğrencilik” kategorileri yer alıyor. Yaşama dair farklı alanlara değinilen “yaşam” kategorileri de zengin içeriğe sahip. “ailenizle” kategorisi dileyen tüm annelerin, babaların, hatta çocukların yer alabileceği bir aile ekranı. “VloggerKids” bölümünde VloggerAnne’nin çocuklarını çektiği videolar yer alıyor. Video çağında olsak da yazının yeri bir başka, işte bu yüzden “blog” var. “anneler ve markalar : AVM” kategorisi ise markaların kendilerini hedef kitlelerine tanıtacakları bir platform yaratarak marka tanıma ve tanıtma fırsatı sağlıyor. AVM kategorisi içerisinde aynı zamanda tamamen tarafsız hazırlanmış ANNE TAVSİYE VİDEOLARI da yer alıyor.
Bir anne tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk aile ekranı ailemizle.tv, ailelerle birlikte yol alırken bilgilendirmenin yanında eğlendirmeyi de ihmal etmiyor. Sürekli yeni videolar yüklenerek içeriği zenginleşmeye devam eden www.ailemizle.tv, aileler arasında bir iletişim platformu ve bir başvuru ekranı olmayı hedefliyor.

NOT: ailemizle.tv ‘de yer alan röportajlar bir ücret karşılığında yapılmamıştır. Ve röportaj yapılan bir uzmandan hizmet alınmışsa bedeli, liste fiyatı ile aynı olmak üzere ödenir.