Anne tavsiye videosu: HİPP – Kasım 2020

Eylül 2016’dan bu yana HİPP ile annelere ürünler gönderiyoruz. Onlar deniyorlar, bebeklerine yediriyorlar, bazı ürünleri kullanıyorlar. Sonra anneler ailemizletv’ye deneyimlerini anlattıkları bir tavsiye videosu gönderiyorlar. Kendi evlerinde, kendi kameraları ile, en doğal şekilde, olduğu gibi. İşte yine annelerimizden gelen tavsiye videoları. Hepsinin emeklerine sağlık.

Anne tavsiye videosu: HİPP-Ekim 2020

Annelerin deneyimi ve tavsiyesi pek çok reklamdan daha etkili ve önemli. Bu alanda markalara bağımsız bir platform sunan ailemizletv’nin anne tavsiye videolarında HİPP ürünlerini deneyimleyen anneler ve çocuklar bizimle.”>Annelerin deneyimi ve tavsiyesi pek çok reklamdan daha etkili ve önemli. Bu alanda markalara bağımsız bir platform sunan ailemizletv’nin anne tavsiye videolarında HİPP ürünlerini deneyimleyen anneler ve çocuklar bizimle.

Anne tavsiye videosu: HİPP – Ekim 2019

2019 yılının son videosu. Ve aynı zamanda 3 yıldır hazırladığım en kısa video:) Anne adaylarımız hamileyken çok fazla düşünecekleri, yapacakları şeyler oluyor.
Hamileliğinizden itibaren ailemizle.tv sizinle. Sevgiyle, ilgiyle, bilgiyle…

Anne tavsiye videosu: HİPP – Eylül 2019

2019 yılının son videosu da hazır. Video başlığı Eylül çünkü eylül sonunda gönderim yaptık. Ekim ayında annelerimize ulaştı. Deneyip videoları gönderdiler. E araya bu kez benim kaza ve ameliyat girince yayınlamak aralık ayını buldu.

Arka koltukta da yalnız çocuklar değil kendiniz de emniyet kemeri takmalısınız. O anda vücudu kontrol edip korumak mümkün olmuyor. Sağlıkla kalın.

Anne tavsiye videosu: HİPP-Temmuz 2019

Annelerin güveni ve sevgisi, çocukların ilgisi ile HİPP anne tavsiye videolarında ailelerle bir araya gelmeye devam ediyor. Deneyimlerini bizimle video aracılığıyla paylaşan herkese teşekkürler.

Cilt bakımı nasıl yapılmalı?

Gençken çok anlamıyoruz ama yaş ilerleyince sanki bir gecede her şey değişivermiş gibi oluyor. Oysaki zaman içindeki ufak değişiklikleri belirgin hale gelince algılıyoruz. Peki 40lı yaşlarda nasıl bir cilt bakımı uygulamalıyız? Hamilelik döneminde oluşan lekeler için neler yapmalıyız? Yeni dönem uygulamalar nelerdir? Güzellik Uzmanı Duygu Yıldız anlatıyor.

Olumlama nasıl olmalı? & Affetmek nedir?

0-7 yaş arasında bilinçaltı kalıplarımız oluşuyor. Ve bizi yöneten bilinçaltımız. Ama iyi haber şu ki, bilinçaltı kayıtlarımızı fark edersek değiştirip yeni kalıp kaydedebiliriz, yani yaşam akışımızı değiştirebiliriz. Bunun yöntemlerinden biri de olumlamalar. Yalnız bunu en doğru şekilde yaparsak işe yarar. Nasıl yapmalıyız, kuantum yaşam koçu Serap Etçi anlatıyor. Ayrıca bir diğer hassas konu affetmek. Peki affetmek nedir, neden affetmeliyiz ve nasıl affedeceğiz? www.ailemizle.tv ‘de.

Yeni anne ile deneyimli annenin sohbeti

Teknolojinin gelişmesi, bilimin ilerlemesi, sosyal medyanın etkisi, toplumsal yapının farklılaşması ve kadınların kendine güveninin artması ile birlikte annelik de değişti. Hamileliğe ve anneliğe yaklaşımlarda yalnızca bir önceki nesille değil, mesela 3 çocuklu bir anne olarak benim ilk ve son çocuğum arasında bile değişiklikler oldu.
İlk çocuğumu Kasım 2002’de dünyaya getiren 3 çocuklu bir anne olarak ilk bebeğini Mayıs.2019’da dünyaya getiren sevgili Pelin Aktaş Kızılarslanoğlu ile sohbetimizi keyifle izleyeceğinizi umuyorum. Hem aradan geçen zamanda neler değişmiş hem de henüz annelik deneyimini yaşamamış birinin olaylara tahmini yaklaşımını göreceksiniz. Hayaller ne, gerçekler ne bakalım:)
www.ailemizle.tv ‘ye bekliyorum. Sevgili Pelin ve eşine oğullarını sevgiyle, sağlıkla büyütmelerini dilerim.

Anne tavsiye videosu: HİPP Hamile Annelerle : 2019/1

Üçüncü yılına girdiğimiz anne tavsiye videolarında bu yıl HİPP markası ile hamile annelere de gönderim yapmaya niyet etmiştik. İşte ilk videomuz:) Hamile annelerimiz elbette bebekleri henüz dünyaya gelmediği için ya da ürünler eline ulaştığında yeni doğum yapmış olduğu için denememiş oluyorlar. Onlar da bebekleri için dileklerini bizimle paylaşıyorlar. “deneyeceğim videosu” gönderiyorlar.
Harika paylaşımları için annelerimize teşekkür ediyoruz, bebeklerini sağlıkla büyütmelerini diliyoruz.

Anne tavsiye videosu: HİPP – Mart.2019

Annelerimizden öyle güzel videolar geliyor ki. Ürünlerini alınca paylaşıyorlar, bebekleri yerken paylaşıyorlar. Biz de onların videolarını paylaşmaktan keyif alıyoruz.
Anne tavsiye videolarını izlerken bir bebeğin ilk kez mesela şeftali ile tanışmasına da tanıklık ediyoruz.