Anne tavsiye videosu: HİPP – Eylül 2019

2019 yılının son videosu da hazır. Video başlığı Eylül çünkü eylül sonunda gönderim yaptık. Ekim ayında annelerimize ulaştı. Deneyip videoları gönderdiler. E araya bu kez benim kaza ve ameliyat girince yayınlamak aralık ayını buldu.
Arka koltukta da yalnız çocuklar değil kendiniz de emniyet kemeri takmalısınız. O anda vücudu kontrol edip korumak mümkün olmuyor. Sağlıkla kalın.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – 2019/1

Üçüncü yılına girdiğimiz anne tavsiye videolarında bu yıl HİPP markası ile hamile annelere de gönderim yapmaya niyet etmiştik. İşte ilk videomuz:) Hamile annelerimiz elbette bebekleri henüz dünyaya gelmediği için ya da ürünler eline ulaştığında yeni doğum yapmış olduğu için denememiş oluyorlar. Onlar da bebekleri için dileklerini bizimle paylaşıyorlar. “deneyeceğim videosu” gönderiyorlar.

Harika paylaşımları için annelerimize teşekkür ediyoruz, bebeklerini sağlıkla büyütmelerini diliyoruz.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – Mart 2019

Annelerimizden öyle güzel videolar geliyor ki. Ürünlerini alınca paylaşıyorlar, bebekleri yerken paylaşıyorlar. Biz de onların videolarını paylaşmaktan keyif alıyoruz. Anne tavsiye videolarını izlerken bir bebeğin ilk kez mesela şeftali ile tanışmasına da tanıklık ediyoruz.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – 2018/4

Sevgili anneler artık iyice profesyonel videolar göndermeye başladılar. Kendi mekanlarında, en doğal halleriyle çektikleri deneyim videolarını izlemek gerçekten keyifli oluyor. Anne tavsiye videolarının hedefi tam da buydu. Her yönüyle doğal, samimi olsun, gerçekleri yansıtsın. Emek veren tüm annelerimize teşekkür ediyorum. Hayat ailemizle güzel.

Anne Tavsiye Videosu : Lansinoh – 3

Özellikle ilk emzirme deneyiminde göğüs ucu yarası anneler için büyük sıkıntıdır Lansinoh lanolin krem ile annelerin bebeklerini keyifle emzirmelerine yardımcı oluyor.

Ayrıca anneler Lanolin kremi dudak çatlakları, kurumuş dirsekler için de kullanıyorlar. Bakın sonuçlar nasıl?

Anne Tavsiye Videosu : Lansinoh – 2

Anne sütünün önemini, bebeği emzirmenin kıymetini her fırsatta dile getiren Lansinoh annelerimize biberon gönderdi. Anne emziriyor olsa da özellikle çalışan anne ise sütünü sağıp biberon ile bebeklerine ulaştırıyor. Biberonun bebeğin ağız yapısına uygun olması, bebeği anne memesinden uzaklaştırmayacak özellikte olması çok önemli. Bu konuda annelerin deneyimlerini sizinle paylaşıyoruz.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – 2018/3

Yine annelerimizden birbirinden güzel videolar geldi. Elbette videoları güzelleştiren çocuklarımız.
HİPP instagramdan bize takip eden, www.ailemizle.tv’ye başvuran annelere ürün gönderdi, deneyen anneler deneyimlerini bizlerle paylaştı. İşte yeni bir anne tavsiye videosu.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – 2018/2

Yine annelerimizden birbirinden güzel videolar geldi. Elbette videoları güzelleştiren çocuklarımız.

HİPP instagramdan bize takip eden, www.ailemizle.tv’ye başvuran annelere ürün gönderdi, deneyen anneler deneyimlerini bizlerle paylaştı. İşte yeni bir anne tavsiye videosu.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – 2018/1

Anne tavsiye videoları, annelerin kendi ev ortamlarında samimi düşüncelerini kendi çektikleri videolarla bize aktardıkları bir platform. HİPP Türkiye 2018 yılında da siz sevgili annelerle birlikte olmaya devam edecek. Organik gıda ürünlerini ve kozmetik ürünlerini deneyen anneler fikirlerini paylaşıyorlar. ailemizle.tv’nin AvM: anneler ve markalar bölümünde izleyebilirsiniz.

Anne Tavsiye Videosu : Lansinoh – 1

Biberon hem bebek hem anne için ne kadar önemlidir. Bir taraftan anne memesini bırakmasın, bir taraftan da gerektiğinde biberon ile karnını doyuralım isteriz. Özellikle çalışan anneler evde sağıp bıraktıkları sütlerini bebekleri rahatça içsin ve doysun isterler. Anne tavsiye videolarında yeni markamız Lansinoh annelerimize cam biberon gönderdi. Anneler de deneyimlerini sizinle paylaştı. Haydi izleyelim.