Anne tavsiye videosu: HİPP-Aralık.2020

Tavsiye en geçerli tanıtım yöntemidir. Anneler için özellikle bir başka annenin deneyimi önemlidir. Ailemizletv bu alanda tamamen tarafsız ve bağımsız bir platform olarak annelere markaları dört yıldır bir araya getiriyor.
HİPP’e bu projede yer alıp destek verdiği için çok teşekkür ediyorum. Sevgili annelere de deneyimlerini içeren videolarını ailemizletv aracılığıyla tüm annelerle paylaştıkları için yürekten teşekkür ediyorum.
Pek çok miniğimizin ailemizletv ekranında büyümesine şahit oldum:)
Yine harika bir anne tavsiye videosu sizlerle.

Anne tavsiye videosu: HİPP – Kasım 2020

Eylül 2016’dan bu yana HİPP ile annelere ürünler gönderiyoruz. Onlar deniyorlar, bebeklerine yediriyorlar, bazı ürünleri kullanıyorlar. Sonra anneler ailemizletv’ye deneyimlerini anlattıkları bir tavsiye videosu gönderiyorlar. Kendi evlerinde, kendi kameraları ile, en doğal şekilde, olduğu gibi. İşte yine annelerimizden gelen tavsiye videoları. Hepsinin emeklerine sağlık.

Anne tavsiye videosu: HİPP-Ekim 2020

Annelerin deneyimi ve tavsiyesi pek çok reklamdan daha etkili ve önemli. Bu alanda markalara bağımsız bir platform sunan ailemizletv’nin anne tavsiye videolarında HİPP ürünlerini deneyimleyen anneler ve çocuklar bizimle. Annelerin deneyimi ve tavsiyesi pek çok reklamdan daha etkili ve önemli. Bu alanda markalara bağımsız bir platform sunan ailemizletv’nin anne tavsiye videolarında HİPP ürünlerini deneyimleyen anneler ve çocuklar bizimle.

Anne tavsiye videosu: HİPP – Eylül 2019

2019 yılının son videosu da hazır. Video başlığı Eylül çünkü eylül sonunda gönderim yaptık. Ekim ayında annelerimize ulaştı. Deneyip videoları gönderdiler. E araya bu kez benim kaza ve ameliyat girince yayınlamak aralık ayını buldu.
Arka koltukta da yalnız çocuklar değil kendiniz de emniyet kemeri takmalısınız. O anda vücudu kontrol edip korumak mümkün olmuyor. Sağlıkla kalın.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – 2019/1

Üçüncü yılına girdiğimiz anne tavsiye videolarında bu yıl HİPP markası ile hamile annelere de gönderim yapmaya niyet etmiştik. İşte ilk videomuz:) Hamile annelerimiz elbette bebekleri henüz dünyaya gelmediği için ya da ürünler eline ulaştığında yeni doğum yapmış olduğu için denememiş oluyorlar. Onlar da bebekleri için dileklerini bizimle paylaşıyorlar. “deneyeceğim videosu” gönderiyorlar.

Harika paylaşımları için annelerimize teşekkür ediyoruz, bebeklerini sağlıkla büyütmelerini diliyoruz.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – Mart 2019

Annelerimizden öyle güzel videolar geliyor ki. Ürünlerini alınca paylaşıyorlar, bebekleri yerken paylaşıyorlar. Biz de onların videolarını paylaşmaktan keyif alıyoruz. Anne tavsiye videolarını izlerken bir bebeğin ilk kez mesela şeftali ile tanışmasına da tanıklık ediyoruz.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – 2018/4

Sevgili anneler artık iyice profesyonel videolar göndermeye başladılar. Kendi mekanlarında, en doğal halleriyle çektikleri deneyim videolarını izlemek gerçekten keyifli oluyor. Anne tavsiye videolarının hedefi tam da buydu. Her yönüyle doğal, samimi olsun, gerçekleri yansıtsın. Emek veren tüm annelerimize teşekkür ediyorum. Hayat ailemizle güzel.

Anne Tavsiye Videosu : Lansinoh – 3

Özellikle ilk emzirme deneyiminde göğüs ucu yarası anneler için büyük sıkıntıdır Lansinoh lanolin krem ile annelerin bebeklerini keyifle emzirmelerine yardımcı oluyor.

Ayrıca anneler Lanolin kremi dudak çatlakları, kurumuş dirsekler için de kullanıyorlar. Bakın sonuçlar nasıl?

Anne Tavsiye Videosu : Lansinoh – 2

Anne sütünün önemini, bebeği emzirmenin kıymetini her fırsatta dile getiren Lansinoh annelerimize biberon gönderdi. Anne emziriyor olsa da özellikle çalışan anne ise sütünü sağıp biberon ile bebeklerine ulaştırıyor. Biberonun bebeğin ağız yapısına uygun olması, bebeği anne memesinden uzaklaştırmayacak özellikte olması çok önemli. Bu konuda annelerin deneyimlerini sizinle paylaşıyoruz.

Anne Tavsiye Videosu : HiPP – 2018/3

Yine annelerimizden birbirinden güzel videolar geldi. Elbette videoları güzelleştiren çocuklarımız.
HİPP instagramdan bize takip eden, www.ailemizle.tv’ye başvuran annelere ürün gönderdi, deneyen anneler deneyimlerini bizlerle paylaştı. İşte yeni bir anne tavsiye videosu.