×

Bizi Youtube'dan takip etmek için sağdaki butona tıklayın!

KATEGORİLER

Biz Kimiz

Türkiye’nin aile odaklı ilk ekranı ailemizle.tv’ye hoşgeldiniz.

Hamilelikten itibaren hep bir araştırma, öğrenme çabası ve ihtiyacı içerisinde oluyoruz. Hatırlıyorum da, ilk hamileliğimi öğrendiğimde doktoruma “topuklu ayakkabı giyebilecek miyim?” diye sormuştum. İkinci ve üçüncü hamileliklerimde de hep soracak sorularım oldu, ama artık daha bilimsel sorular soruyordum.

Çocuklarım büyüyorlar. Ama benim sorularım hiç bitmiyor. Evet, artık üçüncü çocuğumun dişleri kaşındığında ne yapmam gerektiğini biliyorum, ikinci çocuğuma tuvalet eğitimini nasıl vermem gerektiğini biliyorum. Fakat ilk çocuğumla birlikte ergenlik dönemini öğrenmem gerekiyor. Bir kere anne – baba olduğunuzda soruların, araştırmaların, öğrenilecek konuların arkası kesilmiyor.

Televizyonculuk deneyimim ile annelik deneyimimi birleştirerek bir vlog oluşturmaya karar verdim.  Sormaya, öğrenmeye, aynı zamanda eğlenmeye ihtiyaç duyan tüm anneler – babalar için hazırladığımız ve sürekli yeni videolar ekleyeceğimiz “ailemizle.tv” artık ailenizle.

Bir ANNE olarak hazırladığım Türkiye’nin ilk aile ekranı, siz ailelerle birlikte yol alırken, bilgilendirmenin yanında eğlendirmeyi de ihmal etmiyor. ailemizle.tv, aileler arasında tam bir iletişim platformu olmayı hedefliyor.

Ailenin öneminin ve keyfinin farkındayız. İşte bu yüzden “Hayat Ailemizle Güzel”.

BERNA KASAPOĞLU SERDARLI

Vlogger Anne

Scroll Up